Cunda Aşiyan Butik Otel

Cunda Aşiyan Butik Otel 

Otel ilk kurulduğunda beş adet odaya sahip olarak kurulmuştur. İlk açıldığı zamanlarda pansiyon olarak yola çıkmıştır. Otel iki dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Etrafı yeşillikler ile kaplıdır. Yıllardır güler yüzlü hizmet ve doğanın içerisinde stresten uzak bir tatil geçirme imkânını sunar. Ayvalık’ta, Cunda adasında yer alır. Adanın en güzel yerinde bulunur. 


Odaların İçerisinde Neler Bulunur?

Cunda butik otel müşterilerin rahat etmesi için her türlü ayrıntıyı düşünmüş bu nedenle de oda içerisinde ihtiyaca yönelik her türlü malzemeyi bulundurur. Çift kişilik ya da tek kişilik yatak, duş, terlik, şampuan, sabun, saç kurutma makinesi, giysi dolabı, mini bar, çalışma masası, TV, uydu, telefon, kablosuz internet bağlantısı, klima yer alır. Odalar balkonludur. Balkondan mükemmel bir doğa manzarası ve deniz manzarası yer alır. Odaların içerisinde aynı zaman da yirmi dört saat sıcak su hizmeti bulunur. Odalar içerisinde yer alan balkondan güneşin doğuşunu izleme imkânına da sahip olursunuz. 


Butik Otel Hizmetinin En İyisi

Cunda butik otel hizmetin en iyisini sunar. Kahvaltıda müşterilerine sundukları domates, biber ve salatalığı kendileri yetiştirirler. Bunun yanı sıra zeytin ve zeytinyağını da kendi markaları ile üreterek müşterilerin en iyi besinleri yemelerine yardımcı olurlar.  Bisiklet gezisi sırasında Rum mimarisi hakkında da detaylı bir bilgi edinme imkânına sahip olursunuz. Bisikletin dışında sabah erken saatlerde tabiat parkında ya da ada sahilinde gezintiye çıkarak doğanın ve temiz havanın keyfini çıkartabilirsiniz. 


Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Otel içerisinde yer alan Mercan, Yakut, İnci, Zümrüt, Lapis, Ametist, Kehribar, Safir, Akik, Turkuaz, Akuamarin odalarından size en uygun olanını tercih ederek 90 530 962 81 75 numaradan detaylı bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon hizmetiniz en kısa sürede ve en doğru şekilde yerine getirerek sizlere en iyi hizmet sunulur.