Cunda Aşiyan Butik Otel

Cunda Aşiyan Butik Otel 

Cunda butik otel Ayvalık’ta yer alan bir oteldir. Otel, Ayvalık bölgesinin en çok sevilen Cunda tarafında yer alır. Otel içerisinde ücretsiz olarak alınabilen bisikletler bulunur. Bu bisikletler aracılığı ile adada bir gezinti yapılabilir. Ada içerisinde birçok tarihi barındıran bir bölgedir. Bölge içerisinde Rum mimarisini tanıma imkânına sahip olursunuz. Otel merkeze toplamda on dakikalık bir mesafede bulunur. İçerisinde ücretsiz bir otoparkı bulunur. Aracı ile gelmek istemeyen müşteriler için otogara ve aynı zamanda ada merkeze ücretsiz servisler yapılır. Odalara yapılan çamaşırhane ve oda servisi hizmetleri ücretli olarak sunulan hizmetler arasında yer alır. 


Mercan Oda Alternatifi

Cunda butik otel içerisinde farklı birçok oda çeşidi bulunur. Bu oda çeşitlerinden birisi de mercan oda olur. Oda içerisinde, ortopedik yatak, klima, LCD, uydu yayını, telefon, mini buzdolabı, wifi, sıcak su, eşya dolabı, saç kurutma makinası yer alır. Oda içerisine bir adet tek kişilik yatak ya da bebek yatağı eklenebilir. Balkonlu odalar da harika manzaralar bulunur. Doğa manzarası ve deniz manzarası yer alır. 


İnci Oda Alternatifi

Oda içerisinde bir adet çift kişilik yatak ve iki adet tek kişilik koltuk yer alır. Özel istekte bulunulması durumunda bir adet tek kişilik yatak ya da bir adet bebek yatağı eklenme durumu vardır. Otel içerisinde sıfır altı yaş aralığında bulunan çocuklardan herhangi bir ücret alınmaz. Altı ile on iki yaş arasında bulunan çocuklar için ise yüzde elli indirimli ücret alınır. Otelde aynı zaman da yedi gün ve üzerinde yapılan konaklamalarda ekstradan bir indirim uygulanır. 


Bize Ulaşın

Cunda butik otel içerisinde bulunan her oda güzel bir manzaraya sahiptir. Size en uygun gelen Mercan, Yakut, İnci, Zümrüt, Lapis, Ametist, Kehribar, Safir, Akik, Turkuaz, Akuamarin odalarından herhangi birinde konaklama imkanına sahip olursunuz. Eğer güzel bir tatil yapmak ve rahatça dinlenmek isterseniz rezervasyon yaptırmak için 90 530 962 81 75 numaradan ulaşarak rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Detaylı bir bilgi alma imkânına da sahip olarak rahat bir tatilin keyfini sürebilir ve rahat bir şekilde de dinlenebilirsiniz.