Cunda Aşiyan Butik Otel Nerede Bulunur?

Cunda Aşiyan Butik Otel Nerede Bulunur?

Cunda butik otel Balıkesir, Ayvalık bölgesinde yer alır. Otel, Cunda adasında bulunur. Otel adanın merkezine yürüme mesafesinde bulunur. Merkeze yürüyerek on dakika da varılabilir. Herhangi bir araç ile ise beş dakika içerisinde varma imkânına sahip olursunuz. Merkez deniz kenarında bulunur. Plajda yüzme, güneşlenmenin yanı sıra balık tutmanız için bulunan teknelerde vardır. Ünlü Sarımsak Plajına bir araç ile on dakika da varma durumu mümkündür. Havaalanı ise araç ile kırk dakikalık bir uzaklıkta yer alır. 


Oda Çeşitleri Nelerdir?

Cunda butik otel içerisinde on bir adet oda yer alır. Otel içerisinde iki adet süit oda, dört adet üç kişilik, beş adet çift kişilik oda yer alır. Odalar sade bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların içerisinde yer alan yataklar ortopedik yataklardır. Aynı zaman da odalarda her zaman sıcak su bulunur. Banyo içerisinde saç kurutma makinası ve havlular bulunur. Odalar da aynı zaman da telefon, TV, mini bar, giysi dolabı ve klima yer alır. Odalarda aynı zaman da ek bebek yatağı ya da tek kişilik yatak ilave ettirme imkânına sahip olursunuz. 


Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Cunda butik otel odalarının her birinin farklı bir ücreti bulunur. Otel içerisinde bulunan otopark ücretsiz hizmet verir. Aracı olmayan müşterilere ada merkeze ya da otogara ücretsiz servis hizmeti sunulur. Otel içerisinde bulunan çamaşırhane ve oda servisi ücretli olarak hizmet verir. Otel içerisinde sıfır ile altı yaş aralığı ücretsiz altı ile on iki yaş arası ise yüzde elli indirimli olarak konaklama hizmeti alırlar. Erken rezervasyon yaptırılması ya da yedi günden fazla konakla durumunun olması halinde de indirimler uygulanır.


Rezervasyon Nasıl Yaptırılır?

Mercan, Yakut, İnci, Zümrüt, Lapis, Ametist, Kehribar, Safir, Akik, Turkuaz, Akuamarin oda çeşitleri hakkında bilgi almak için ya da rezervasyon yaptırıp güzel bir tatil yaşama imkânına sahip olmak için 90 530 962 81 75 numaralı telefon numarasını arayarak rezervasyon yaptırma imkânına sahip olursunuz. İşleminiz en kısa sürede yerine getirilir.